Secodex R220.13-8200-C Ø 220 mm
刀头
Seco
固定价格 不含增值税
状况
二手
位置
Wiefelstede
机器数据
价格和位置
固定价格 不含增值税
- 位置:
- 26215 Wiefelstede, Deutschland
- A17701948
- 参考编号:
- 更新:
- 最近更新时间为 14.11.2024
描述
-Manufacturer: Seco, Secodex face milling cutter head
-Type: Secodex R220.13-8200-C
-Hole diameter: 60 mm / bolt circle diameter 100 x 18 mm
Gsdpfxju Rib Re Aikeit
-Inverting plates: 12 pieces
-Dimensions: Ø 220 x 60 mm
-Weight: 9.0 kg
-Type: Secodex R220.13-8200-C
Gsdpfxju Rib Re Aikeit
-Inverting plates: 12 pieces
-Dimensions: Ø 220 x 60 mm
-Weight: 9.0 kg
发送询价
电话 & 传真
+49 4402 ... 广告
这些广告您可能也感兴趣。
小广告
Wiefelstede
9,320 km
刀头
SecoSecodex R220.13/23-8200-C Ø 212 mm
小广告
București
8,567 km
串
WMW ZerbstDP 2000
WMW ZerbstDP 2000
刀头 SK50
SecoSecodex R220.13/23-8200-C Ø 330 mm
SecoSecodex R220.13-8200-C Ø 212 mm