SIGMET-2000V
用于涂层的高真空镀膜系统
PVD - Anlage - Onlink Technologies GmbH
SIGMET-2000V
EXW 固定价格 不含增值税
出厂年份
2016
状况
二手
(完全功能)
位置
Montabaur
机器数据
价格和位置
- 位置:
- Am Alten Galgen 4-6, 56410 Montabaur, Deutschland
- A17494098
- 参考编号:
- PVD-Anlage
- 更新:
- 最近更新时间为 15.05.2025
描述
Sigmet 2000V high vacuum coating machine
Total operating time of the machine: 700h
Features:
-Double door for high productivity
-Precise drive system
-Planetary drive for uniform coating
-Vertical arrangement of the substrate holders
-Modular and flexible design
-Glow pre-treatment by AC or DC
-Glow pre-treatment by MF (40kHz)
Typical applications
-automotive industry interior/exterior
-Cosmetics
-Household and furniture
Gjdpfeuz Rcwjx Abfjbl
-Glass and bottles
-General decoration
-lighting
该广告为自动翻译,可能存在翻译错误。
Features:
-Precise drive system
-Modular and flexible design
Typical applications
-Cosmetics
-Household and furniture
Gjdpfeuz Rcwjx Abfjbl
-Glass and bottles
-General decoration
-lighting
供應商
注意: 免费注册或登录,以获取所有信息。
1 在线广告
发送询价
电话 & 传真
这些广告您可能也感兴趣。
小广告
Fliessem
9,605 km
前置叉车
LINDEH 80-900 EVO
LINDEH 80-900 EVO
小广告
Wuppertal
9,501 km
水下造粒
BKG NordsonA 300 - TVE1000 ED
BKG NordsonA 300 - TVE1000 ED
Vaterstetten
注塑机
KraussMaffei Technologies GmbHKM 80 / 380 CX G06
Ponitz
工业机器人
Universal RobotsUR10e Series Cobot
Budel
Pfeiffer C590 PVD 蒸发溅射系统
PfeifferC590
PfeifferC590
Tata
燃气热泵 VRF 空调
Panasonic ECO G VRF"Sanyo" Kühll: 56 kW Heizl:67 kW