SCHAUBLIN 102N-VM-CF
出厂年份
1997
状况
二手
位置
Matelica (MC) 意大利
more Images
SCHAUBLIN 102N-VM-CF
SCHAUBLIN 102N-VM-CF
SCHAUBLIN 102N-VM-CF
SCHAUBLIN 102N-VM-CF
机器数据
机器名称:
车床 - 普通型
制造商:
SCHAUBLIN
型号:
102N-VM-CF
出厂年份:
1997
状况:
可投入使用(二手)
价格和位置
卖方所在地:
Vocabolo Felceto 15, 62024 Matelica (MC), 意大利 意大利
拨打
优惠详情
广告编号:
A21538413
参考编号:
25U9310
更新:
描述
- USED - CONVENTIONAL LATHE
Gsdpoyvlxqofx Abfobl
CENTRE HEIGHT: 102 mm
DISTANCE BETWEEN CENTRES: 450 mm
MAX TURNING DIAMETER OVER BED: 200 mm
MAX TURNING DIAMETER OVER CARRIAGE: 120 mm
BAR CAPACITY: 25 mm
SPINDLE: 50 - 5000 rpm; 3 kW
TAILSTOCK TAPER: CM 2
QUILL DIAMETER: 30 mm
QUILL TRAVEL: 80 mm
TURRET HEAD: MULTIFIX
OVERALL DIMENSIONS: 1500 x 510 x 1550 mm