ZGR-1400/2.0 Stahl -> 2.5mm Alu
旋转折弯机
Prod-Masz Mobile Abkantbank
固定价格 无法开具增值税发票
出厂年份
2025
状况
全新
位置
Singen (Hohentwiel)
机器数据
价格和位置
- 位置:
- 78224 Singen (Hohentwiel), Deutschland
描述
NEW! Sheet Folding Machine,Plate Bending Machine
ZGR-1400/2,0
Our products are best quality and have certificate CE.
You are buying directly from manufacturer !
Technical data:
- Maximum working width: 1400 mm
- Sheet gauge up to: 2,0 mm (Steel) !!! (specially enforced machine)
- Aluminium Plate 2,5 mm Cooper plate 2,4 mm
- Max. bending angle: 145 degrees
- Rotary shears cut to full working length
- Thickness of bending bar: 24 mm
- Protractor
- Weight: 190 kg
- Rotary shears (max. plate gauge 0,8 mm / Steel) as an option 350 Euro
Gijdpocpn Hbsfx Aikst
- edge pressing optional 75 Euro
- The machine have certificate CE and 12 months warranty.
Only shipping is possible
Delivery every week and possible payment in cash on delivery
Price excl. shipping
We provide invoices with 0% of tax.
ZGR-1400/2,0
Technical data:
- Protractor
- Weight: 190 kg
Gijdpocpn Hbsfx Aikst
Only shipping is possible
Price excl. shipping