4006-23TAG3A
发电机
Perkins
4006-23TAG3A
固定价格 不含增值税
出厂年份
2015
状况
二手
(完全功能)
位置
Salzhausen
机器数据
价格和位置
固定价格 不含增值税
- 位置:
- Huskoppel 10, 21376 Salzhausen, Deutschland
拨打
技术细节
- 总重量:
- 6,500 千克
- 燃油类型:
- 柴油
- 功率:
- 输出电流:
- 1,152 A
- 输出电压:
- 400 V
- 输出频率:
- 50 赫兹
- 输出电流类型:
- 空调
- 额定功率:
- 额定(视在)功率:
- 连续(视在)功率:
- 800 千伏安
- 总长度:
- 总宽度:
- 总高度:
- 最大转速:
- 发动机制造商:
- Perkins
- 冷却类型:
- 水
- 燃料:
- 柴油
- 输入电压:
- 400 V
- 输入频率:
- 50 赫兹
- 转速(最小):
- 输入电流类型:
- 三相
描述
We are offering for sale an emergency power generator with the following specifications:
Condition: used, as new, fully functional, tested!
Rated power: 800 kVA/640 kW
Engine type: Perkins 4006-23TAG3A
Operating hours: ONLY 157 hrs
Year of manufacture: 2015
Voltage: 400/230 V
Frequency: 50 Hz
Gbedpfjwqai Hex Abfel
Speed: 1500 rpm
Incl. batteries
Incl. diesel tank
Incl. new service
Incl. test run and load test
Completely operational and ready for use
Condition: fully functional, ready for operation, tested
该广告为自动翻译,可能存在翻译错误。
Rated power: 800 kVA/640 kW
Operating hours: ONLY 157 hrs
Year of manufacture: 2015
Voltage: 400/230 V
Frequency: 50 Hz
Gbedpfjwqai Hex Abfel
Speed: 1500 rpm
Incl. batteries
Incl. diesel tank
Incl. new service
Incl. test run and load test
供應商
注意: 免费注册或登录,以获取所有信息。
8 在线广告
发送询价
电话 & 传真
这些广告您可能也感兴趣。
小广告
Dordrecht
9,601 km
骨料
Perkins4006-23TAG3A - 900 kVA Generator - DPX-19818
小广告
Salzhausen
9,206 km
掘进机
MTUMTU 2000 kVA
MTUMTU 2000 kVA
Apeldoorn
骨料
Perkins4006-23TAG3A
Perkins4006-23TAG3A
应急发电机组 550 kVA / 500 kVA / 500 kW
Volvo PentaNotstromaggregat Volvo Penta TAD1642GE
爱尔兰
不锈钢夹套带变速控制搅拌器
Jacketed Mixing Tank & Temperature300 Ltr
Iveco300 kW/ 350 KvA
Iveco300 kW/ 350 KvA
Rossum
柴油发电机组 1100 kVA
Atlas CopcoDTAS 1100 E
Atlas CopcoDTAS 1100 E
San Giovanni Al Natisone
高频发生器
ELETTRONICA CAVALLOGAF 30
ELETTRONICA CAVALLOGAF 30
Gherla
滚筒输送机
600 mm
600 mm