HISWeld HIS28V21010
固定价格 不含增值税
状况
全新
位置
奥地利 奥地利
焊台 HISWeld HIS28V21010
焊台 HISWeld HIS28V21010
焊台 HISWeld HIS28V21010
焊台 HISWeld HIS28V21010
焊台 HISWeld HIS28V21010
more Images
HISWeld HIS28V21010
HISWeld HIS28V21010
HISWeld HIS28V21010
HISWeld HIS28V21010
HISWeld HIS28V21010
机器数据
机器名称:
焊台
制造商:
HISWeld
型号:
HIS28V21010
状况:
新的
价格和位置
固定价格 不含增值税
位置:
2351 Wiener Neudorf, Österreich 奥地利
拨打
优惠详情
广告编号:
A19118271
参考编号:
更新:
最近更新时间为 30.04.2026
描述
neu
ca. 2 - 4 Wochen ab Auftr
1000 x 1000 mm
850 mm
210 kg
25 mm
28 mm
- Fully milled table top 25 mm in S355J2+N with high degree of accuracy (+/- 0.05 mm) and rounded edges and holes
- Hard chrome-plated table surface Cr75
The main advantage of our tables compared to conventional systems is with the hard chrome plating Cr75, that this process achieves a much deeper penetration into the base material of up to 0.07 mm and the hardness of the surface reaches up to HV750. This also ensures optimum and lasting anti-spatter adhesion on the surface, which is one of the most efficient on the market.
- Exact dimensional and fitting accuracy of the tools with 28 mm perforation (compatible with comparable premium suppliers)
- Grid lines 100 x 100 mm