DSH1.000-P600
旋转架高度可调
Heinrichsglück - Mechacon
DSH1.000-P600
出厂年份
2022
状况
全新
位置
Soest
机器数据
价格和位置
- 位置:
- Coesterweg 45, 59494 Soest, Deutschland
描述
- Load capacity rotating stand: 1.000 kg
- Machine body: Sheet metal construction made of quality steel,
- length/width 1.000mm x 1.180mm
- height 2.220mm
- Stroke face plate (vertical): 700-1.400mm
- diameter of face plate: 600 mm
- Chuck: M-WPS500
- Machine weight (DSH): 1,400 kg
- Face plate speed: 0.1- 2 rpm
Operation
on the control cabinet: Selector switch: Turn foot switch or
Button on the control cabinet
Gbsdpfx Ajfxw Dcebfel
Turn: LEFT/RIGHT
Lift: UP/DOWN)
Potentiometer for infinitely variable speed control
Foot switch: Turn: LEFT/RIGHT
welding current transmission: 600A
该广告为自动翻译,可能存在翻译错误。
- height 2.220mm
- Chuck: M-WPS500
- Face plate speed: 0.1- 2 rpm
Operation
Button on the control cabinet
Gbsdpfx Ajfxw Dcebfel
Turn: LEFT/RIGHT
Lift: UP/DOWN)
Foot switch: Turn: LEFT/RIGHT
供應商
注意: 免费注册或登录,以获取所有信息。
19 在线广告
发送询价
电话 & 传真
这些广告您可能也感兴趣。
小广告
Hergensweiler
9,548 km
焊接转台、焊接台、
ProtecKT 1200
ProtecKT 1200
小广告
Neckarsulm
9,485 km
PEMA 旋转倾斜台/定位器
PEMA
Hergensweiler
焊接转台,三轴高度可调
DumetaD-TLP-HE-05
DumetaD-TLP-HE-05
Ahaus
夹持台
SIEGMUND28, PROFESSIONAL EXTREME 8.7
焊台
Protec 10 TonRB 10
Protec 10 TonRB 10
Cochem-Brauheck
绕线机, 旋转工作台, 薄膜卷绕器
MTIFW
MTIFW
Velen
旋转焊接工作台
DUMETAD-HB-10
DUMETAD-HB-10
Soest
转台/焊接台/机械手
Heinrichsglück - MechaconMH3.000-L2.500-P1.200
焊接转台、转台、定位器
Sideros,Pfaff,ProtecSHD 1000 F
Sideros,Pfaff,ProtecSHD 1000 F