GSL German Standard Lift D080045LAV20300
固定价格 不含增值税
状况
二手
位置
Wiefelstede 德国
more Images
机器数据
机器名称:
液压缸
制造商:
GSL German Standard Lift
型号:
D080045LAV20300
状况:
良好(使用过)
价格和位置
固定价格 不含增值税
位置:
26215 Wiefelstede, DE 德国
拨打
优惠详情
广告编号:
A1797059
参考编号:
11440
更新:
最近更新时间为 09.01.2026
描述
Hydraulic cylinder, support cylinder, hydraulic piston, pressure piston
-Cylinder: Ø 80 mm
-Piston rod: Ø 45 mm
-Pipe outer diameter: mm
-Stroke: 300 mm
Gbodpfjb A I Tdex Abfjl
-Total length when retracted: 600 mm
-Hole diameter: Ø 50 mm