Frömag FSR6-800-MZB-PPC
出厂年份
2008
状况
二手
位置
德国 德国
拉床 Frömag FSR6-800-MZB-PPC
拉床 Frömag FSR6-800-MZB-PPC
拉床 Frömag FSR6-800-MZB-PPC
拉床 Frömag FSR6-800-MZB-PPC
拉床 Frömag FSR6-800-MZB-PPC
拉床 Frömag FSR6-800-MZB-PPC
more Images
Frömag FSR6-800-MZB-PPC
Frömag FSR6-800-MZB-PPC
Frömag FSR6-800-MZB-PPC
Frömag FSR6-800-MZB-PPC
Frömag FSR6-800-MZB-PPC
Frömag FSR6-800-MZB-PPC
机器数据
机器名称:
拉床
制造商:
Frömag
型号:
FSR6-800-MZB-PPC
出厂年份:
2008
状况:
可投入使用(二手)
价格和位置
位置:
Deutschland 德国
拨打
优惠详情
广告编号:
A20323235
参考编号:
INNO30111
更新:
描述
A vertical internal broaching machine Frömag is available. Broaching tools: 3, stroke: 800mm, pulling force: 60kN, connected load: 15kW. Machine dimensions X/Y/Z: approx. 1050mm/900mm/3800mm, control: Frömag Commander PP-10. An on-site inspection is possible.