‼️HELVETICA POWER‼️100KW/125KVA HPY04100ASRH Euro5
EXW 固定价格 不含增值税
出厂年份
2024
状况
全新 (完全功能)
位置
Konstanz 德国
more Images
YouTube video
机器数据
机器名称:
欧五柴油发电机
制造商:
‼️HELVETICA POWER‼️100KW/125KVA
型号:
HPY04100ASRH Euro5
出厂年份:
2024
状况:
新的
功能性:
完全功能
价格和位置
位置:
78467 Konstanz, Deutschland 德国
拨打
技术细节
总重量:
燃油类型:
柴油
颜色:
黄色
功率:
输出电流:
180 A
输出电压:
400 V
输出频率:
50 赫兹
输出电流类型:
三相
额定功率:
额定(视在)功率:
125 千伏安
连续功率:
连续(视在)功率:
125 千伏安
总长度:
总宽度:
总高度:
最大转速:
发动机制造商:
Yunnei EURO 5
冷却类型:
排放等级:
欧 5
设备:
AdBlue
优惠详情
广告编号:
A21537248
参考编号:
HPY04100ASRH
更新:
描述
Remote control is built-in. With Oil- and water Heater.
Stamford type: CE-certified quality brushless synchronous alternator with 100% copper winding!
We have various emergency power generators (from 7 kW to 100 kW) available from stock in Switzerland and Germany. We also have various power generators with STAGEV engines in various sizes available from stock in Switzerland and Germany.